Organisasjonsnummer: 976 710 274

Bankkonto: 6039.06.61285
Kontakt: post@koll.no

Arne Nesset (leder) (arnenesset@gmail.com, tlf 971 55 601)

Siri Rostoft (markedsansvarlig) (srostoft@gmail.com)

Kersti Ekeland Bjurstrøm (nestleder) (kersti.bjurstrom@gmail.com)

Morten Tasken (kasserer) (mtasken@hotmail.com)

Morten Biong Nielsen (styremedlem, ansvar Nordmarkstraver'n) (morten@nfanett.no)

Hans Weinberger (styremedlem – ISUrepresentant) (hans.w.weinberger@gmail.com)

 

Bjørn Sletvold – Volleyball (bsletvold@gmail.com)

Lars Ekeland – Ski (lekeland@gmail.com)

Pål Myklebust – Orientering (paal@eagle.no)

Thor Gjesdal – Friidrett (thor.gjesdal@gmail.com)

Bernt Christian Hellerud – Fotball  (kollfotball@gmail.com)

 

Her er andrer valgte organer:

 

Kontrollkomite

Fredrik Wulfsberg                                           

Berit Walby

 

Valgkomite

Sjur Langedal

Torkel Engeness

 

Andre roller i hovedlaget

Anders Børringbo – medieansvarlig & redaktør hjemmeside

Ottar Tysseland – medieansvarlig & redaktør hjemmeside