Verv Navn E-post Telefon
Styret  
Leder Pål Myklebust paal@eagle.no 920 87 238
Arrangementsansvarlig Heidi Tronbøl hetr@arkivverket.no 988 16 821
  Lisa Näsholm lisajansson82@gmail.com 413 97 624
Medlemsansvarlig Arne Tesli arnetesli@gmail.com 900 28 484
  Erik Borg erik.borg@gmail.com 930 11 422
Øvrige verv      
Spondansvarlig Sofie Oraugh Rygh soraug@gmail.com  
Materialansvarlig bekledning Camilla Hagevik camillahagevik@hotmail.com  
Materialansvarlig arrangementsutstyr Heidi Tronbøl hetr@arkivverket.no  
Kveldsmatansvarlig O-gøy Lisa Näsholm lisajansson82@gmail.com 413 97 624
       
       
Kartkomité  
Leder Lars Christopher Olsen lars.christopher.olsen@hydro.com 918 06 228
Medlem Johan Lunde   994 15 667
Meldem Christian Fredrik Borg    
       
Prosjektkomité bedre idrettslag og skoleorientering - Sparebank-stiftelsen-prosjektet  
       
Pål Myklebust   paal@eagle.no 920 87 238
Medlem - spesielt Kringsjå Finn Rygh finnrygh@gmail.com

928 28 616

Medlem - spesielt Korsvoll Ragnhild Bråten ragnhild.braten@gmail.com 997 14 482
       
       
       
Informasjon  
Hjemmeside Marte Balchen balche@online.no  
Facebook og Trollnatta Christian Fredrik Borg christian@trollnatta.no  
       
       
Ungdom  
Johan Lunde   UXLUJO@ous-hf.no 994 15 667
Heidi Tronbøl   hetr@arkivverket.no 988 16 821
Asgeir Lium   asgeir.lium@bmigroup.com 918 25 452
Erik Borg   erik.borg@gmail.com 930 11 422
       
       
O-gøy      
Lisa Näsholm   lisajansson82@gmail.com 413 97 624
Sofie Oraugh Rygh   soraug@gmail.com 977 72 483
Øystein Rise   oystein_riise@hotmail.com 976 68 432
O-gruppa   orientering@koll.no  

Postadresse: IL Koll o-gruppa, Pål Myklebust, Folke Bernadottes Vei 13 C, 0862 Oslo

Bankkonto: 6012 06 40847

Vipps: 135 081